Najczęstsze pytania i odpowiedzi

FAQ

Chroń swoją markę oraz twórczość z pomocą osób specjalizujących się w praktycznej znajomości przepisów określonych przez prawo autorskie! Kancelaria Radcy Prawnego dla branży kreatywnej w Warszawie Idea Legal to miejsce, w którym skorzystasz z profesjonalnych usług w zakresie sporządzania umów i reprezentacji Klientów w sprawach sądowych. Poznaj nas lepiej dzięki odpowiedziom na najczęściej zadawane pytania!

  1. Dla kogo skierowane są nasze usługi?
  2. Usługi świadczone przez radców w kancelarii Idea Legal są skierowane do szeroko pojętej branży kreatywnej – twórców, autorów, producentów i wydawnictw, a także przedsiębiorstw posługujących się znakami towarowymi i wzorami przemysłowymi.

  3. W jakich dziedzinach prawa się specjalizujemy?
  4. Nasi radcy specjalizują się w takich dziedzinach, jak prawo autorskie czy przepisy dotyczące produkcji filmowych w branży kreatywnej i nie tylko! Dysponujemy również wiedzą i doświadczeniem o znakach towarowych, wzorach przemysłowych i działaniach związanych z zarządzaniem wizerunkiem marek i osób prywatnych.

  5. Czy reprezentujemy naszych Klientów w sprawach sądowych?
  6. Tak – specjaliści w Idea Legal zajmują się reprezentowaniem Klientów nie tylko na drodze sądowej, ale również przed urzędem patentowym. Do naszej kancelarii zgłosisz się także w celu uzyskania profesjonalnego doradztwa i pomocy prawnej w zakresie negocjacji i sporządzania umów.

  7. Od czego zależy koszt usług w kancelarii Idea Legal?
  8. Cena za współpracę z Idea Legal zależy od wybranej formy wynagrodzenia. W naszej kancelarii oferujemy stawki godzinowe, ryczałtowe, abonamentowe oraz wynagrodzenie typu “success free” ustalane indywidualne w zależności od finału realizowanej usługi. W celu poznania pełnego kosztorysu zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

  9. Jak zapisać się na konsultacje z radcą prawnym w Idea Legal?
  10. Proponujemy zarówno spotkania stacjonarne w naszym biurze przy ulicy Chełmskiej 21 w Warszawie, jak i konsultacje online dla branży kreatywnej z naszymi radcami podczas wideokonferencji.

Zapraszamy do kontaktu

Wymagana akceptacja:

Czy zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu przez Kancelarię Radcy Prawnego Elżbieta Figat-Michalak, z siedzibą w Warszawie, na zasadach określonych w RODO Polityka Prywatności Kancelarii Radcy Prawnego Elżbieta Figat-Michalak w celu odpowiedzi na wiadomość i udzielania Ci informacji w zgłoszonej sprawie?

7 + 6 =

IDEA Legal

Kancelaria zaprasza do swojej  siedziby
w Warszawie w Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych,
ul. Chełmska 21, bud. 4A, lok. 129,
Warszawa.

Skontaktuj się z nami: